SPECJALISTA DS. MARKETINGU – FUNDACJI

Cała polska

Obowiązki:

• opracowywanie i realizowanie strategii marketingowej Fundacji
  • koordynowanie działań marketingowych przy projektach Fundacji
  • współpraca z mediami
  • planowanie i prowadzenie kampanii promocyjnych oraz analiza ich skuteczności i efektywności
  • planowanie i realizacja budżetu przeznaczonego na działania promocyjne
  • współpraca z managerami projektowymi Fundacji oraz koordynatorami regionalnymi
  • opracowywanie raportów z bieżącej działalności na żądanie Zarządu lub Rady Fundacji

Wymagania:

• wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie i marketing, ekonomia lub inne
  • doświadczenie w pracy w organizacjach non-profit
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z marketingiem w organizacjach non-profit
  • dobra znajomość zagadnień związanych z e-commerce (ze szczególnym uwzględnieniem marketingu internetowego)
  • doświadczenie w planowaniu i koordynowaniu działań marketingowych (w tym w planowaniu i prowadzeniu kampanii promocyjnych z wykorzystaniem różnych klas mediów na szeroka skalę)
  • kreatywność
  • dobra znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego, francuskiego rosyjskiego, ukraińskiego

Oferujemy:

• pracę o charakterze wolontariatu z możliwością wynagradzania finansowego za udział w projektach
  • (umowa o dzieło, kontrakt menedżerski)
  • możliwość rozwoju zawodowego i praca w młodym dynamicznym zespole
  • możliwość udziału w ciekawych projektach

Czekamy na Twój list, który przedstawi nam Ciebie jako osobę kreatywną, energiczną oraz z inicjatywą! Zaprezentuj nam swoje osiągnięcia i pokaż co możesz wnieść do Fundacji!
W swoim liście motywacyjnym przedstaw pomysły rozwoju fundacji i propozycje realizacji obowiązków. Opisz swoje doświadczenia i dodatkowe zainteresowania.
List motywacyjny/ autorski/ wraz z CV prześlij na adres rekrutacjaglosmlodych@gmail.com Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , podając w tytule maila nazwę stanowiska na jakie aplikujesz.
Po otrzymaniu listu skontaktujemy się w celu ustalenia spotkania i omówienia szczegółów współpracy.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”.