Portal PressGlobal jest gotowy!

Projekt “PressGlobal” oraz towarzysząca mu strona pressglobal.pl to nowy, dynamicznie rozwijający się portal wiadomości stworzony w ramach działań Fundacji “Głos Młodych”.Projekt ma na celu dostarczać rzetelnych informacji i opinii świata z wszelkich źródeł reportażu na najnowsze problemy, wydarzenia i wiadomości.

Misją PressGlobal jest stworzenie obiektywnego obrazu wydarzeń z krajów świata. Mówimy to, o czym inni milczą i tworzymy platformę dla różnych opinii, aby nasi odbiorcy mogli wyciągnąć własne wnioski.

W PressGlobal wierzymy, że poprzez dostarczanie rzetelnych informacji i opinii z całego świata, oraz promowanie wartości takich jak wolność, równość i poszanowanie różnorodności, możemy przyczynić się do rozwoju polskiego społeczeństwa obywatelskiego oraz świadomości społecznej na temat globalnych problemów politycznych, społecznych, ekonomicznych i ekologicznych.

Projekt, w ramach rozwoju społeczeństwa, angażuje praktykantów z zakresu Dziennikarstwa, Pisarstwa, Tłumaczenia, Marketingu i Informatyki. Nasza platforma udziela najświeższych wiadomości z działów takich jak

  • Fakty z kraju i ze świata
  • Biznes Krajowy i Międzynarodowy
  • Sporty
  • Polityka
  • Kultura
  • Motoryzacja
  • Nauka i Technologia
  • Historia
  • Siły zbrojne
  • Turystyka

Fakty

Dział “Fakty” to miejsce, gdzie znajdziesz rzetelne i obiektywne informacje dotyczące bieżących wydarzeń na arenie międzynarodowej. Znajdziesz tutaj komentarze ekspertów, analizy i raporty, które pomogą Ci lepiej zrozumieć świat i jego działanie. Naszym celem jest dostarczanie informacji bez stronniczości i uprzedzeń, aby pomóc Ci zrozumieć świat i jego fakty.

Biznes

Dział “Biznes” to miejsce, gdzie znajdziesz aktualne informacje dotyczące rynku i sytuacji gospodarczej na świecie. Znajdziesz tutaj raporty i analizy dotyczące sektora finansowego, inwestycji, a także najnowszych trendów i rozwoju rynku.

Sport

Dział “Sport” to miejsce, gdzie znajdziesz najważniejsze wiadomości, relacje i komentarze z najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie. Znajdziesz tutaj artykuły, wywiady i analizy dotyczące najważniejszych rozgrywek, drużyn i zawodników.

Polityka

Dział “Polityka” to miejsce, gdzie znajdziesz najważniejsze wiadomości, komentarze i analizy dotyczące polityki na arenie międzynarodowej. Znajdziesz tutaj artykuły dotyczące międzynarodowych relacji, konfliktów politycznych oraz wydarzeń i decyzji podejmowanych przez państwa i organizacje międzynarodowe. Naszym celem jest dostarczanie rzetelnych, obiektywnych i aktualnych informacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć świat polityki.

Kobieta / Facet / Dziecko

Dział “Kobieta” to miejsce, gdzie znajdziesz artykuły i porady odnośnie diety, urody, mody, seksu i związków. Znajdziesz tutaj aktualne wywiady i informacje na temat najświeższej mody, trendów, porad zdrowotnych dla kobiet dojrzałych oraz artykułów dotyczących domu, ogrodu, mieszkania i kuchni.

Dział “Facet” to miejsce, gdzie znajdziesz artykuły i porady odnośnie formy, aktywności i stylu współczesnego Mężczyzny. Znajdziesz tutaj aktualne informacje na temat zdrowia, rozwoju osobistego, relacji, mody, stylów życia oraz porad jak być dobrym ojcem, naprawiaczem a nawet ogrodnikiem… I oczywiście jak zrobić smacznego grilla.

Dział “Dziecko” to miejsce, gdzie znajdziesz artykuły i porady odnośnie zdrowia, edukacji, rozwoju, gier i zabaw dzieci. Artykuły poświęcone będą pierwszym miesiącom i latom życia dziecka, zdrowej diety dla maluchów, mody i pielęgnacji oraz poradom ekspertów dotyczących zdrowia i żywienia.

Kultura

Dział “Kultura” to miejsce, gdzie znajdziesz najciekawsze wiadomości, recenzje i analizy dotyczące kultury na świecie. Znajdziesz tutaj artykuły dotyczące filmów, teatru, muzyki, literatury, sztuki i wielu innych dziedzin kultury.

Motoryzacja

Dział “Motoryzacja” to miejsce, gdzie znajdziesz najważniejsze wiadomości, recenzje i analizy dotyczące świata motoryzacji. Znajdziesz tutaj artykuły dotyczące najnowszych modeli samochodów, motocykli, nowości technologicznych, testów jazdy oraz aktualności ze świata motoryzacji.

Nauka i Technologia

Dział  “Nauka i Technologia” to miejsce, gdzie znajdziesz najważniejsze wiadomości, artykuły i analizy dotyczące najnowszych odkryć i rozwiązań z zakresu nauki i technologii. Znajdziesz tutaj informacje o najnowszych badaniach, innowacjach oraz rozwoju nowych technologii, które mają wpływ na nasze życie i świat.

Historia

Dział “Historia” to miejsce, gdzie znajdziesz najważniejsze wiadomości, artykuły i analizy dotyczące ważnych wydarzeń z historii. Znajdziesz tutaj informacje o ważnych postaciach, konfliktach, rewolucjach i wydarzeniach z przeszłości, które zmieniły bieg historii.

Siły Zbrojne

Dział “Siły Zbrojne” to miejsce, gdzie znajdziesz najważniejsze wiadomości, artykuły i analizy dotyczące sił zbrojnych na świecie. Znajdziesz tutaj informacje o aktualnych wydarzeniach i konfliktach militarnych, nowym uzbrojeniu i taktyce, a także rozwoju i restrukturyzacji sił zbrojnych. Naszym celem jest dostarczanie rzetelnych i obiektywnych informacji, które pozwolą Ci poznać sytuację w świecie militarnym oraz poznać opinie ekspertów.

Turystyka

Dział “Turystyka” to miejsce, gdzie znajdziesz najważniejsze wiadomości, artykuły i analizy dotyczące turystyki na świecie. Znajdziesz tutaj informacje o atrakcyjnych miejscach do odwiedzenia, ciekawych trasach, nowych trendach w turystyce oraz aktualności dotyczące branży turystycznej. Naszym celem jest dostarczanie informacji, które pozwolą Ci poznać najciekawsze miejsca świata i zaplanować swoją własną podróż.

PressGlobal jest gotów do reportażu akcji! Sprawdź nas na pressglobal.pl

Jakub Stepnik

O programie Jakub Stepnik

Jestem jaki jestem Jestem jaki jestem Jestem jaki jestem Jestem jaki jestem Jestem jaki jestem Jestem jaki jestem Jestem jaki jestem Jestem jaki jestem Jestem jaki jestem Jestem jaki jestem Jestem jaki jestem Jestem jaki jestem Jestem jaki jestem Jestem jaki jestem Jestem jaki jestem Jestem jaki jestem Jestem jaki jestem Jestem jaki jestem Jestem jaki jestem Jestem jaki jestem Jestem jaki jestem