Patryk Rajba

Nazywam się Patryk Rajba. Jestem studentem informatyki na specjalizacji programowanie internetu na Politechnice Śląskiej, wydział Matematyki Stosowanej. Interesuję się pisaniem aplikacji internetowych, w szczególności w języku JavaScript. Rozwijam się w kierunku frameworków typu VueJS na frontend zaś na backend Node.js. HTML i CSS nie jest mi oczywiście straszny. Znam też m.in. język PHP którego używam w prostszych projektach internetowych oraz język Python którego używam w projektach związanych z AI.

   Tadaszak Marcin

   Jestem absolwentem Informatyki na wydziale Informatyki i Komunikacji Wizualnej WSNHiD w Poznaniu, spacjalność Technologie informatyczne w projektowaniu systemów informatycznych. Prowadzę własną działalność gospodarczą. Specjalizuję się w systemach dedykowanych głównie do zarządzania klientami oraz do zarządzania produkcją (Web oraz desktop). Podczas studiów, rozwiązania ekspertów z Microsoft`u przypadły mi najbardziej do gustu. Tak więc platforma Microsoft .Net to dla mnie „bijące serce” każdego oprogramowania.

   „Proste, ale skuteczne rozwiązania” – to zdanie jednego z moich byłych wykładowców. Takie podejście stosuję w swoich produktach. Po pracy jestem szczęśliwym ojcem i mężemJ.

     Rafał Garczarek

     Jestem absolwentem Elektroniki i Telekomunikacji na Politechnice Poznańskiej oraz Szkoły Podchorążych Rezerwy w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu. Będąc młodym inżynierem odkryłem, że urządzenia komputerowe działają lepiej w mojej obecności więc zamiast zajmować się polami komutacyjnymi nieblokowalnymi w wąskim sensie zająłem się byciem SysAdminem. Ponieważ jako SysAdmin lubię porządek a nie lubię nieporządku zająłem się również bezpieczeństwem informacji. Interesuje mnie słowo, nie tylko bitowe, dlatego w wolnym czasie pochłaniam fantastykę w formie dowolnej, historię głównie w formie literatury oraz kabaret, po prostu kabaret.

       Janusz Kukulski

       Absolwent mechatroniki na Uniwersytecie Rzeszowiskim. Wcześniej kształciłem się jako Technik Elektronik o specjalizacji automatyka przemysłowa. A w wolnym czasie: Interesuje się Elektroniką, Robotyką, Urządzeniami GSM telefony jak i boxy do nich. Działam w kole naukowym „ROBO” działającym przy Politechnice Rzeszowskiej. Wieczorami zajmuję się systemami CMS głównie e107. Można pogadać ze mną o wszystkim, jestem otwarty na wszelakiego rodzaju akcje. Lubię sport, sztuki walki, muzykę – każdej po trochu. Interesuję się też Marketingiem Sieciowym.

         Krzysztof Suchecki

         Absolwent Informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiweicza w Poznaniu, specjalność algorytmika i inżynieria oprogramowania. Najbardziej interesuje mnie programowanie na urządzenia mobilne, w szczególności na Androida oraz systemy baz danych, takie jak np. SQLite, MSSQL, MySQL, PostgreSQL. Moje zainteresowania nie ograniczają się tylko do programowania. Intensywnie uczę się języka angielskiego, który jest niebywale przydatny w “moim fachu”. Ponad to hobbystycznie interesuję się psychologią. Staram się regularnie uprawiać jogging.

           Łukasz Grzenkowicz

           Dla znajomych „Grzana” . Od kiedy pamiętam, zajmuję się tworzeniem aplikacji webowych. Moja przygoda z informatyką zaczęła się wraz z pierwszym komputerem. Wtedy to już wiedziałem, że chcę pracować w przyszłości w tej branży. Moje początki z „programowaniem”? to statyczna stronka z tapetami. Z czasem nauczyłem się podstaw PHP. Później jeszcze MySQL i JavaScript i już można było coś konkretniejszego zrobić. W 2007 roku wystartowałem z własną działalnością gospodarczą, oczywiście zajmowałem się freelancingiem w programowaniu. Później doszło jeszcze administrowanie serwerami na Linuchach i Windzie oraz sklep internetowy. Aktualnie pracuję w firmie, która zajmuje się tworzeniem aplikacji webowych dla klientów z całej Europy.