Patryk Rajba

Nazywam się Patryk Rajba. Jestem studentem informatyki na specjalizacji programowanie internetu na Politechnice Śląskiej, wydział Matematyki Stosowanej. Interesuję się pisaniem aplikacji internetowych, w szczególności w języku JavaScript. Rozwijam się w kierunku frameworków typu VueJS na frontend zaś na backend Node.js. HTML i CSS nie jest mi oczywiście straszny. Znam też m.in. język PHP którego używam w prostszych projektach internetowych oraz język Python którego używam w projektach związanych z AI.

   Tadaszak Marcin

   Jestem absolwentem Informatyki na wydziale Informatyki i Komunikacji Wizualnej WSNHiD w Poznaniu, spacjalność Technologie informatyczne w projektowaniu systemów informatycznych. Prowadzę własną działalność gospodarczą. Specjalizuję się w systemach dedykowanych głównie do zarządzania klientami oraz do zarządzania produkcją (Web oraz desktop). Podczas studiów, rozwiązania ekspertów z Microsoft`u przypadły mi najbardziej do gustu. Tak więc platforma Microsoft .Net to dla mnie „bijące serce” każdego oprogramowania.

   „Proste, ale skuteczne rozwiązania” – to zdanie jednego z moich byłych wykładowców. Takie podejście stosuję w swoich produktach. Po pracy jestem szczęśliwym ojcem i mężemJ.

     Wiesiek Piechowiak

     W pracy zajmuje się tworzeniem nowej aplikacji zarządzania produkcją typu ERP (Enterprise Resource Planning) umożliwiającej efektywne planowanie korzystając z graficznego interfejsu dostępnego przez przeglądarkę internetową. Wykorzystuje połączenie technologii ASP.NET MVC i WebAPI w języku C# oraz AngularJS oraz inne biblioteki JavaScript.
     W życiu interesuje się wszystkim: biega, dużo czyta, podróżuje. Lubi też spacerować, jeździć na rowerze oraz przyrządzać smaczne i zdrowe jedzenie.

       Rafał Rogoda

       Od zawsze programowanie – teraz AGH . Znajomość C# , ASP.NET MVC , WCF , WPF , Windows Forms, Entity Framework , Ninject, HTML5 , CSS3 , JavaScript , C++ , Java , Android , MS-SQL , Visual Studio , GIT , TFS , Wzorce projektowe, Windows, Linux, Pascal , VBS , MS Office. Jak znajduje wolny czas to Ekonomia , E-biznes , Inwestowanie na giełdzie.

         Izabela Jasińska

         Rusycystka. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Każdy dzień spędzony w Rosji, przekonywał mnie na nowo, że to nie kraj, a stan umysłu. Choć wiele znanych mi wcześniej stereotypów, które składały się na moje wyobrażenie o tym kraju legło w gruzach i nie spotkałam tam ani jednego niedźwiedzia grającego na bałałajce, Rosja nie tylko nie utraciła mojego zainteresowania, ale jeszcze bardziej mnie zaintrygowała. Mojego zapału do nauki języka oraz poznawania wszystkiego co rosyjskie nie zdołałby ostudzić nawet dłuższy brak ciepłej wody w akademiku.
         Jak powiedział Ludwig Wittgenstein: „Granice mojego języka są granicami mojego świata”. Moim marzeniem jest każdego dnia te granice rozszerzać.

           Rafał Garczarek

           Jestem absolwentem Elektroniki i Telekomunikacji na Politechnice Poznańskiej oraz Szkoły Podchorążych Rezerwy w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu. Będąc młodym inżynierem odkryłem, że urządzenia komputerowe działają lepiej w mojej obecności więc zamiast zajmować się polami komutacyjnymi nieblokowalnymi w wąskim sensie zająłem się byciem SysAdminem. Ponieważ jako SysAdmin lubię porządek a nie lubię nieporządku zająłem się również bezpieczeństwem informacji. Interesuje mnie słowo, nie tylko bitowe, dlatego w wolnym czasie pochłaniam fantastykę w formie dowolnej, historię głównie w formie literatury oraz kabaret, po prostu kabaret.

             Marta Sawicka

             Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, Wydziału Ekonomicznego w Sopocie. Na studiach wybrałam specjalność e-commerce, stąd też moje zainteresowanie e-marketingiem. Obecnie mieszkam w Gdańsku. Jestem otwartą i pozytywną osobą. W wolnym czasie wybieram się na małe wycieczki rowerowe po naszych pięknym pomorskich okolicach. Lubię podróże, nowe doświadczenia oraz naturę.

               Mateusz Chwiałkowski

               Student Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM na kierunku politologia specjalność marketing polityczny i doradztwo w polityce. Od lat obserwator polskiej i europejskiej sceny politycznej. W dzisiejszych szybko zmieniających się czasach polityka obecna jest we wszelkich dziedzinach życia, co sprawa, iż nie sposób się od niej uciec. Tym bardziej motywuje to do jeszcze większego udziału w strefie publicznej.

               Prywatnie jestem pasjonatem historii, szczególnie I Rzeczypospolitej. Lubię także dobre książki, film i piłkę nożną.

                 Kamil Roszak

                 „Swoją przygodę z programowaniem zacząłem w drugiej klasie gimnazjum. Wtedy to zacząłem bawić się w silniku Unity. Przez te lata dane mi było zaznajomić się z wieloma technologiami. Poczynając od C++ a na technologiach webowych skończywszy.
                 W czasie wolnym zainteresowałem się administracja sieciami i udało mi się ukończyć kursy CISCO zdobywając certyfikaty poświadczające moje umiejętności.
                 Interesuję się fizyką, astronomią, biologią i szeroko pojętym kosmosem. Uwielbiam czytać książki fantastyczno-naukowe. Dodatkowo hobbistycznie zajmuje się elektroniką, majsterkowaniem i naprawianiem różnych rzeczy.
                 Uważam że wszystkiego można się nauczyć, wystarczy ciężka praca i chęć do rozwoju.”

                   Michał Jura

                   Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Olsztynie. Uzyskałem tytuł inżyniera na kierunku Informatyka o specjalności Programowanie Aplikacji Internetowych. Informatyką interesuję się od najmłodszych lat. Moja pasja doprowadziła mnie do tego kim jestem obecnie. Cały czas staram się być na bieżąco z wszelkimi nowinkami informatycznymi dzięki czemu ciągle rozwijam i doskonalę swoje umiejętności.