Projekt radia on-line

Pomysł stworzenia nowego radia internetowego zrodził się z pasji a jednocześnie z buntu przeciw zalewem wszechobecnej komercji. Stacja ta będzie zupełną nowością, połączeniem pomysłów wielu osób z branży muzycznej, zarówno amatorów jak i profesjonalistów.

Celem tego radia jest wypromowanie niezależnych artystów .Każdy bowiem artysta nosi w sobie jakieś nuty które w popularnych mediach nie miałyby możliwości przeżycia. My damy im tą szansę.

Utwory muzyczne w radiu on-line będą oceniane. W ten sposób, wybierzemy najbardziej pożądanych artystów i określimy jakiej muzyki ludzie potrzebują. Najbardziej popularnym artystom zaproponujemy pomoc przy nagraniu płyty, organizacji promocji oraz koncertów. Radio będzie dawało również szansę wszystkim tym, którzy chcieliby zasiąść za mikrofonem i sprawdzić swoich sił jako prowadzący audycje .. Projekt posiada wiele pomysłów i rozwiązań, których tu nie wskazano. Budżet ok. 70 tyś zł.

Czekamy za uwagami dotyczącego tego projektu oraz za ludźmi chętnymi do pomocy w jego realizacji. Uwagi przesyłać na adres

fundacja.glos.mlodych@gmail.com oraz redakcja@e-magnes.pl
Koordynator Vincenzo Corsini – Poznań

(+48) 500 407705 corsini.v@gmail.com

Brak możliwości komentowania.