FUNDRAISER

Cała Polska

Obowiązki:

• pozyskiwanie partnerów biznesowych w celu realizacji projektów Fundacji
  • nawiązywanie, utrzymywanie i poszerzanie współpracy z partnerami biznesowymi, sponsorami, donatorami
  • tworzenie ofert sponsorskich oraz prezentowanie ich potencjalnym sponsorom
  • negocjowanie zakresu współpracy ze sponsorami
  • podpisywanie umów z zakresu sponsoringu oraz monitorowanie ich relacji
  • nadzór nad przygotowaniem wniosków o dofinansowanie ze środków zewnętrznych (m.in. UE, programy regionalne)

Oczekujemy:

• osób ambitnych, energicznych zmotywowanych w dążeniu do wyznaczonych celów
  • doświadczenia
  • wysokiej kultury osobistej
  • wyższego wykształcenia najchętniej po jednym z kierunków: ekonomia, finanse, zarządzanie funduszami i projektami Unii Europejskiej, prawo, administracja, zarządzanie
  • znajomości języka angielskiego (dobra w mowie i piśmie)

Oferujemy:

• możliwość rozwoju zawodowego i praca w młodym dynamicznym zespole
  • stałą współpracę (wolontariat, staże i praktyki, umowa o dzieło, kontrakt menedżerski)
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia/ osiągnięć
  • każda osoba otrzymuje potwierdzenie współpracy (referencje do przyszłej pracy)

Czekamy na Twój list, który przedstawi nam Ciebie jako osobę kreatywną, energiczną oraz z inicjatywą! Zaprezentuj nam swoje osiągnięcia i pokaż co możesz wnieść do Fundacji!
W swoim liście motywacyjnym przedstaw pomysły rozwoju fundacji i propozycje realizacji obowiązków. Opisz swoje doświadczenia i dodatkowe zainteresowania.
List motywacyjny/ autorski/ wraz z CV prześlij na adres rekrutacjaglosmlodych@gmail.com, podając w tytule maila nazwę stanowiska na jakie aplikujesz.
Po otrzymaniu listu skontaktujemy się w celu ustalenia spotkania i omówienia szczegółów współpracy.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”.