Konsultant ds. reklamy i promocji

Cała Polska

Obowiązki:

• negocjowaniu warunków współpracy z partnerami Portalu w kraju i za granicą, dotyczy sponsoringu, patronatów
  • Realizacja miesięcznych, kwartalnych i rocznych planów sprzedaży
  • Pozyskiwanie danych o reklamodawcach i potencjalnych reklamo-dawców do systemu CRM Portalu, m.in. w oparciu o telemarketing
  • Prowadzenie badań rynku i konkurencji
  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych Portalu
  • Sporządzanie zestawień i podsumowań dotyczących działalności portalu
  • Prowadzenie działań marketingowych z zakresu marketingu bezpośredniego m.in. współpraca z instytucjami, urzędami i centrami kulturalnymi, teatrami, kinami, pubami
  • Koordynowanie patronatów medialnych Portalu nad wybranymi wydarzeniami. znajomość standardowych form i narzędzi reklamy internetowej
  • silna motywacja do pracy, kreatywność
  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych
  • zdolności negocjacyjne

Oczekujemy:

• silnej motywacji, zaangażowanie w pracę i samodzielności
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobrej znajomości programów MS Word, Excell, Access, Power Point, znajomość programów graficznych i systemów CRM mile widziana
  • orientacji w trendach e-commerce i znajomości idei web 2.0

Oferujemy:

• praktyki uczelniane/praktyki w celu zdobycia doświadczenia/wolontariaty
  • realizując praktyki uczelniane uwzględniamy programy edukacyjne poszczególnych uczelni zawarte w regulaminach praktyk. Wystawiamy stosowne dokumenty . Najlepsi otrzymują referencje i rekomendacje wraz z dokładnym opisem swoich osiągnięć i umiejętności.
  • ideą przedsięwzięcia jest umożliwienie wykorzystania posiadanej wiedzy w celu jej praktycznego wykorzystania. Zdobycie doświadczenia będącego przepustka do przyszłej kariery i osiągnięcia zaplanowanych celów.
  • możliwość rozwoju zawodowego i praca w młodym dynamicznym zespole
  • możliwość udziału w ciekawych projektach

Czekamy na Twój list, który przedstawi nam Ciebie jako osobę kreatywną, energiczną oraz z inicjatywą! Zaprezentuj nam swoje osiągnięcia i pokaż co możesz wnieść do Fundacji!
W swoim liście motywacyjnym przedstaw pomysły rozwoju fundacji i propozycje realizacji obowiązków. Opisz swoje doświadczenia i dodatkowe zainteresowania.
List motywacyjny/ autorski/ wraz z CV prześlij na adres rekrutacjaglosmlodych@gmail.com, podając w tytule maila nazwę stanowiska na jakie aplikujesz.
Po otrzymaniu listu skontaktujemy się w celu ustalenia spotkania i omówienia szczegółów współpracy.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”.