KOORDYNATOR PROJEKTÓW MUZYCZNYCH

Cała Polska

Obowiązki:

• nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z instytucjami kulturalnymi tj: filharmonie, domy kultury, stowarzyszenia i organizacje muzyczne
  • promocja podopiecznych Fundacji
  • pozyskiwanie środków na promocję artystów
  • promocja artystów (strona internetowa, materiały reklamowe)
  • współpraca z mediami
  • negocjowanie umów
  • współudział w organizacji koncertów
  • opracowywanie raportów z działalności na każde żądanie Zarządu lub Rady Fundacji

Wymagania:

• wykształcenie wyższe (lub 4-5 rok studiów), preferowane kierunki: zarządzanie i marketing, ekonomia
  • doświadczenia w promocji artystów oraz znajomości branży muzycznej
  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i realizacji projektów
  • doświadczenie w negocjacjach i kontaktach biznesowych
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość języka angielskiego (bardzo dobra w mowie i piśmie)

Mile widziane:

• doświadczenie w pracy w organizacjach non-profit
  • doświadczenie w organizowaniu koncertów

Oferujemy:

• pracę o charakterze wolontariatu z możliwością wynagradzania finansowego za udział w projektach
  • (umowa o dzieło, kontrakt menedżerski)
  • możliwość rozwoju zawodowego i praca w młodym dynamicznym zespole
  • możliwość udziału w ciekawych projektach

Czekamy na Twój list, który przedstawi nam Ciebie jako osobę kreatywną, energiczną oraz z inicjatywą! Zaprezentuj nam swoje osiągnięcia i pokaż co możesz wnieść do Fundacji!
W swoim liście motywacyjnym przedstaw pomysły rozwoju fundacji i propozycje realizacji obowiązków. Opisz swoje doświadczenia i dodatkowe zainteresowania.
List motywacyjny/ autorski/ wraz z CV prześlij na adres rekrutacjaglosmlodych@gmail.com, podając w tytule maila nazwę stanowiska na jakie aplikujesz.
Po otrzymaniu listu skontaktujemy się w celu ustalenia spotkania i omówienia szczegółów współpracy.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”.