Wiesiek Piechowiak

W pracy zajmuje się tworzeniem nowej aplikacji zarządzania produkcją typu ERP (Enterprise Resource Planning) umożliwiającej efektywne planowanie korzystając z graficznego interfejsu dostępnego przez przeglądarkę internetową. Wykorzystuje połączenie technologii ASP.NET MVC i WebAPI w języku C# oraz AngularJS oraz inne biblioteki JavaScript.
W życiu interesuje się wszystkim: biega, dużo czyta, podróżuje. Lubi też spacerować, jeździć na rowerze oraz przyrządzać smaczne i zdrowe jedzenie.

   Rafał Rogoda

   Od zawsze programowanie – teraz AGH . Znajomość C# , ASP.NET MVC , WCF , WPF , Windows Forms, Entity Framework , Ninject, HTML5 , CSS3 , JavaScript , C++ , Java , Android , MS-SQL , Visual Studio , GIT , TFS , Wzorce projektowe, Windows, Linux, Pascal , VBS , MS Office. Jak znajduje wolny czas to Ekonomia , E-biznes , Inwestowanie na giełdzie.

     Izabela Jasińska

     Rusycystka. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Każdy dzień spędzony w Rosji, przekonywał mnie na nowo, że to nie kraj, a stan umysłu. Choć wiele znanych mi wcześniej stereotypów, które składały się na moje wyobrażenie o tym kraju legło w gruzach i nie spotkałam tam ani jednego niedźwiedzia grającego na bałałajce, Rosja nie tylko nie utraciła mojego zainteresowania, ale jeszcze bardziej mnie zaintrygowała. Mojego zapału do nauki języka oraz poznawania wszystkiego co rosyjskie nie zdołałby ostudzić nawet dłuższy brak ciepłej wody w akademiku.
     Jak powiedział Ludwig Wittgenstein: „Granice mojego języka są granicami mojego świata”. Moim marzeniem jest każdego dnia te granice rozszerzać.

       Rafał Garczarek

       Jestem absolwentem Elektroniki i Telekomunikacji na Politechnice Poznańskiej oraz Szkoły Podchorążych Rezerwy w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu. Będąc młodym inżynierem odkryłem, że urządzenia komputerowe działają lepiej w mojej obecności więc zamiast zajmować się polami komutacyjnymi nieblokowalnymi w wąskim sensie zająłem się byciem SysAdminem. Ponieważ jako SysAdmin lubię porządek a nie lubię nieporządku zająłem się również bezpieczeństwem informacji. Interesuje mnie słowo, nie tylko bitowe, dlatego w wolnym czasie pochłaniam fantastykę w formie dowolnej, historię głównie w formie literatury oraz kabaret, po prostu kabaret.

         Aneta Fałkowska

         Ukończyłam Administrację na Wydziale Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a także studia podyplomowe o kierunku wycena nieruchomościami oraz pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Interesuję się psychologią i relacjami międzyludzkimi. Rola matki trójki dzieci odkryła we mnie pokłady cierpliwości, kreatywności, zdolności organizacyjne a także umiejętność racjonalnego działania w chwilach kryzysowych. Spełniam się pomagając innym. W wolnej chwili czytam książki, literaturę psychologiczną, uprawiam sport, spotykam się z przyjaciółmi.

         Moje motto: mam czas na to na co chcę mieć czas.

           Marta Sawicka

           Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, Wydziału Ekonomicznego w Sopocie. Na studiach wybrałam specjalność e-commerce, stąd też moje zainteresowanie e-marketingiem. Obecnie mieszkam w Gdańsku. Jestem otwartą i pozytywną osobą. W wolnym czasie wybieram się na małe wycieczki rowerowe po naszych pięknym pomorskich okolicach. Lubię podróże, nowe doświadczenia oraz naturę.

             Mateusz Chwiałkowski

             Student Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM na kierunku politologia specjalność marketing polityczny i doradztwo w polityce. Od lat obserwator polskiej i europejskiej sceny politycznej. W dzisiejszych szybko zmieniających się czasach polityka obecna jest we wszelkich dziedzinach życia, co sprawa, iż nie sposób się od niej uciec. Tym bardziej motywuje to do jeszcze większego udziału w strefie publicznej.

             Prywatnie jestem pasjonatem historii, szczególnie I Rzeczypospolitej. Lubię także dobre książki, film i piłkę nożną.

               Kamil Roszak

               „Swoją przygodę z programowaniem zacząłem w drugiej klasie gimnazjum. Wtedy to zacząłem bawić się w silniku Unity. Przez te lata dane mi było zaznajomić się z wieloma technologiami. Poczynając od C++ a na technologiach webowych skończywszy.
               W czasie wolnym zainteresowałem się administracja sieciami i udało mi się ukończyć kursy CISCO zdobywając certyfikaty poświadczające moje umiejętności.
               Interesuję się fizyką, astronomią, biologią i szeroko pojętym kosmosem. Uwielbiam czytać książki fantastyczno-naukowe. Dodatkowo hobbistycznie zajmuje się elektroniką, majsterkowaniem i naprawianiem różnych rzeczy.
               Uważam że wszystkiego można się nauczyć, wystarczy ciężka praca i chęć do rozwoju.”

                 Michał Jura

                 Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Olsztynie. Uzyskałem tytuł inżyniera na kierunku Informatyka o specjalności Programowanie Aplikacji Internetowych. Informatyką interesuję się od najmłodszych lat. Moja pasja doprowadziła mnie do tego kim jestem obecnie. Cały czas staram się być na bieżąco z wszelkimi nowinkami informatycznymi dzięki czemu ciągle rozwijam i doskonalę swoje umiejętności.

                   Janusz Kukulski

                   Absolwent mechatroniki na Uniwersytecie Rzeszowiskim. Wcześniej kształciłem się jako Technik Elektronik o specjalizacji automatyka przemysłowa. A w wolnym czasie: Interesuje się Elektroniką, Robotyką, Urządzeniami GSM telefony jak i boxy do nich. Działam w kole naukowym „ROBO” działającym przy Politechnice Rzeszowskiej. Wieczorami zajmuję się systemami CMS głównie e107. Można pogadać ze mną o wszystkim, jestem otwarty na wszelakiego rodzaju akcje. Lubię sport, sztuki walki, muzykę – każdej po trochu. Interesuję się też Marketingiem Sieciowym.