Specjaliści

Zarząd

  Józef Protasewicz

  Prezes zarządu

  E-mail: jozef.protasewicz@fundacjaglosmlodych.org

    Krzysztof Kasprzak

    Za-ca prezesa zarządu

    E-mail: krzysztof.kasprzak@fundacjaglosmlodych.org

      Marianna Ruks

      Członek zarządu

      E-mail: mariannaruks@fundacjaglosmlodych.org

        Leszek Raszyński

        Członek zarządu

        E-mail: leszek.raszynski@fundacjaglosmlodych.org

          Jarosław Wieczorek

          Członek zarządu

          E-mail: jaroslaw.wieczorek@fundacjaglosmlodych.org

           Kadra kierownicza

            Rafał Urban

            Koordynator Działu IT / Główny administrator

            Absolwent Informatyki na Politechnice Częstochowskiej. Zaintrygowany światem, ciągle poszukuje wiedzy i zadaje mnóstwo pytań na które sam stara się udzielić odpowiedzi. Nie ma chyba zadania czy pracy której by się nie podjął, mimo to nie potrafi określić wiodącej dziedziny czy specjalizacji. Dla tego niezłomnie poszukuje zajęcia, które go zafrapuje i pozwoli rozwijać się dalej.

            W wolnym czasie kocha przebywać na świeżym powietrzu razem z rodziną. Majsterkowanie na działce to tylko taka mała pasja wynikająca z maksymy której konsekwentnie stara się trzymać:

            „Moją wielką ambicją jest umrzeć raczej z wyczerpania niż z nudów.”

            Angus Grossart

             Marketing

              Mateusz Chwiałkowski

              Marketing

              Student Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM na kierunku politologia specjalność marketing polityczny i doradztwo w polityce. Od lat obserwator polskiej i europejskiej sceny politycznej. W dzisiejszych szybko zmieniających się czasach polityka obecna jest we wszelkich dziedzinach życia, co sprawa, iż nie sposób się od niej uciec. Tym bardziej motywuje to do jeszcze większego udziału w strefie publicznej.

              Prywatnie jestem pasjonatem historii, szczególnie I Rzeczypospolitej. Lubię także dobre książki, film i piłkę nożną.

                Marta Sawicka

                Marketing

                Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, Wydziału Ekonomicznego w Sopocie. Na studiach wybrałam specjalność e-commerce, stąd też moje zainteresowanie e-marketingiem. Obecnie mieszkam w Gdańsku. Jestem otwartą i pozytywną osobą. W wolnym czasie wybieram się na małe wycieczki rowerowe po naszych pięknym pomorskich okolicach. Lubię podróże, nowe doświadczenia oraz naturę.

                 Muzyka

                  Vincenzo Corsini

                  Menadżer muzyczny

                  Narodowość włoska i polska. Dyplom ukończenia Studiów Wyższych na Kierunku Techniki Reklamowe na Uniwersytecie w Perugii. Znajomość języków polski , włoski, angielski, hiszpański. Krytyk muzyczny w miesięcznikach, muzyk, organizator spektakli, wydarzeń muzycznych oraz spotkań i kongresów; Jest autorem innowacyjnej pracy dyplomowej związanej z marketingiem muzycznym; fotograf i aktor teatrów amatorskich; zapalony kinoman, amator literatury klasycznej i współczesnej, bywalec muzeów. Od Marca 2006 Radio Afera – Poznań (www.afera.com.pl) Pomysłodawca i prowadzący programu „Heros bez Eros” o włoskiej muzyce i kulturze. Od Stycznia 2008 Good Music Organization odpowiedzialny za projekty społeczno-kulturalne. Pomysłodawca i organizator musicalu z młodzieżą ze szkół średnich. Organizator międzynarodowego festiwalu „VenerElettrica” (www.venerelettrica.it). Przewodniczący zrzeszenia kulturowego Campi di Cotone (Perugia). Założyciel , realizator i koordynator Konferencji i Sympozji na temat muzyki i komunikacji , wydarzeń kulturalnych i muzycznych, przeglądów i konkursów. Współpracowałem z organizacjami Immediatamente (www.inmediatamente.it) oraz Foyer (www.foyer.cc). Freelancer dla włoskich i zagranicznych firm, agencji reklamowych i festiwali. Dyrygent chóru. Technik dźwięku dla spektaklu teatralnego Rumble, kompanii Human Beings.

                    Maciej Sztor

                    Menadżer muzyczny

                    Absolwent Akademii Muzycznej Im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu – magister sztuki. Obecnie Filharmonia Śląska – Orkiestra Symfoniczna i Chór Filharmonii Śląskiej – dyrygent Filharmonia Lubelska – Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Lubelskiej – dyrygent. Od 2005 -organizowanie i realizacja koncertów oraz manager i kierownik artystyczny Sztor Orchestra. Od 2007 r. – projektowanie i realizacja koncertów muzyki filmowej. Od 2009r. – pedagog Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu: Orkiestra Kameralna, Zespoły Instrumentalne. Pomoc w realizacji i nagraniu płyty z piosenkami dla dzieci Jerzego Wassowskiego z zespołem instrumentalnym POSM II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu oraz chórem Poznańskiej Szkoły Chóralnej. Od 2010 r -asystent i dyrygent współpracujący z Polską Orkiestrą Radiową w Warszawie i Polską Orkiestrą Sinfonia Iuventus oraz dyrygent współpracujący z Teatrem Muzycznym w Poznaniu. Lubię muzykę filmową, taniec i dobrą kuchnię.

                    • Miejsce: Poznań
                    • Strona www: Link

                     Marek Nożyński

                     Pomocnik projektowy

                     Zawodowo specjalista do spraw marketingu z wieloletnim doświadczeniem. Prywatnie – prowadzi własny zespół rockowo-bluesowy „Sun Makers”, w którym gra na gitarze basowej. Interesuje się również filmem, podróżami, motoryzacją i komputerami. Śledzi też nowinki w branży RTV.

                     • Miejsce: Poznań

                      Sebastian Pilas

                      Pomocnik projektowy

                      Politechnika Poznańska Inżynieria materiałowa – Nanomateriały. Zainteresowania: nowości technologiczne, sport, muzyka, samochody, komputery, wynalazki.

                      • Miejsce: Poznań

                       Daniel Hawrylenia

                       Koordynator projektów muzycznych

                       Z wykształcenia muzykolog, zawodowo związany ze sprzedażą. Jak sam o sobie mówi – „Duszę zaprzedał muzyce”. Interesuje się szczególnie estetyką i filozofią muzyki, muzyką dawną oraz Awangardą muzyczną XX wieku. Gra na gitarze. Oprócz tego pasjonuje się historią (szczególnie historia i kultura Szkocji i historia starożytna), grafiką komputerową, technologią cyfrową i motoryzacją.

                       • Miejsce: Poznań

                       Głos wschodu

                        Oksana Kriukova

                        Partnerstwo wschodnie

                        Asolwentka Studiumu Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego oraz Stosunków międzynarodowych Narodowego Uniwersytetu „Akademia Ostrogska”. Uważam, że jakiekolwiek stosunki to jest interakcja, a stosunki między państwami to jest szczególny rodzaj interakcji, wymaga tolerancji, wiedzy i pragnienia pracować dla dobra wspólnego. Staram się zdobywać nowę wiedzę i być otwartą na ludzi. Lubię podrożować, poznawać świat, a w chwili wolne improwizować na pianinie.

                          Katarzyna Czuń

                          Tłumacz języka francuskiego - dziennikarka

                          Absolwentka Wydziału Romanistyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Finansów i Biznesu w Warszawie, stypendystka Université Charles-de-Gaulle w Lille, pracuje jako tłumacz języka francuskiego w internetowym biurze tłumaczeń oraz jako specjalista ds. kontaktów z klientami państw francuskojęzycznych w międzynarodowej firmie. Przez rok zdobywała doświadczenie w Strasburgu. Interesuje się problematyką społeczno-ekonomiczną współczesnej Francji, a także zagadnieniami politycznymi i kulturalnymi obszaru języka francuskiego. Jako absolwentka szkoły muzycznej wolny czas poświęca muzyce i grze na pianinie.

                          • Miejsce: Kraków

                           Joanna Krawczyk

                           Tłumacz języka angielskiego

                           Jestem absolwentką Kolegium Języków Obcych przy Uniwersytecie Łódzkim po kierunku: język angielski i pedagogika wczesnoszkolna Po zakończeniu studiów pracowałam jako lektor języka angielskiego w grupach wczesnoszkolnych. Finalnie jednak zostałam przy tłumaczeniach, gdyż bardzo mnie to ciekawi. Dla relaksacji w wolnych chwilach: książka, dobra muzyka. Jakiś czas temu zainteresowało mnie kino Woodiego Allana. Nie pogardzę też długim spacerem brzegiem morza w ciepły dzień.

                             Anna Antoszczyszyn

                             Tłumacz języka rosyjskiego

                             Jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Rosyjskiego Państwowego Humanistycznego Uniwersytetu w Moskwie, magistrem historii, specjalności historyczna komparatystyka i tranzytologia Rosja – Polska. Moją pasją jest odkrywanie wciąż na nowo krajów Europy Wschodniej. Wszystko co związane ze wschodnią częścią Starego Kontynentu przyciąga moją uwagę. Uwielbiam podróże, szczególnie po Półwyspie Bałkańskim. Spontaniczność i otwartość tamtejszych mieszkańców za każdym razem mnie zaskakuje, a turecka kawa w lokalnej kafanie zawsze wspaniale smakuje. Moim najlepszym kompanem podczas dugich podróży jest wciągająca książka.

                               Ewa Szymczak

                               Tłumacz języka rosyjskiego

                               Skończyłam filologię rosyjsko-ukraińską na uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ale swoją przygodę z kulturą naszych wschodnich sąsiadów rozpoczęłam jeszcze w dzieciństwie. Za naszą wschodnią granicą mam rodzinę i wielu przyjaciół, których często odwiedzam, dlatego wybór tego kierunku studiów nie był dla nikogo żadnym zaskoczeniem. Moim marzeniem jest, by coraz więcej Polaków integrowało się ze swoimi wschodnimi sąsiadami, poznawało ich język, niezwykle bogatą kulturę i podróżowało po pięknych terenach tych państw. Spędziłam pół roku na wymianie studenckiej na Litwie, co potwierdziło tylko, że odkrywanie nowych miejsc i spotkania z ludźmi to moja prawdziwa pasja.

                                 Anna Klisz

                                 Tłumacz

                                 Jestem absolwentką filologii rosyjsko-angielskiej na uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aktualnie studiuję filologię rosyjską na profilu tłumaczeniowym. Moją pasją są języki obce, oprócz angielskiego i rosyjskiego uczę się również ukraińskiego i chińskiego. Aktualnie jestem lektorem języka angielskiego w szkole językowej. Natomiast w przyszłości chciałabym zostać tłumaczem języka rosyjskiego, ponieważ jest on dla mnie językiem wiodącym. Interesuję się kulturą i historią Rosji, oprócz tego uwielbiam podróżować. W przyszłości chciałabym zwiedzić całą Rosję.

                                  Wsparcie IT – webmasterzy

                                   Rafał Urban

                                   Koordynator Działu IT / Główny administrator

                                   Absolwent Informatyki na Politechnice Częstochowskiej. Zaintrygowany światem, ciągle poszukuje wiedzy i zadaje mnóstwo pytań na które sam stara się udzielić odpowiedzi. Nie ma chyba zadania czy pracy której by się nie podjął, mimo to nie potrafi określić wiodącej dziedziny czy specjalizacji. Dla tego niezłomnie poszukuje zajęcia, które go zafrapuje i pozwoli rozwijać się dalej.

                                   W wolnym czasie kocha przebywać na świeżym powietrzu razem z rodziną. Majsterkowanie na działce to tylko taka mała pasja wynikająca z maksymy której konsekwentnie stara się trzymać:

                                   „Moją wielką ambicją jest umrzeć raczej z wyczerpania niż z nudów.”

                                   Angus Grossart

                                     Łukasz Grzenkowicz

                                     Serwery i rozwiązania serwerowe

                                     Dla znajomych „Grzana” . Od kiedy pamiętam, zajmuję się tworzeniem aplikacji webowych. Moja przygoda z informatyką zaczęła się wraz z pierwszym komputerem. Wtedy to już wiedziałem, że chcę pracować w przyszłości w tej branży. Moje początki z „programowaniem”? to statyczna stronka z tapetami. Z czasem nauczyłem się podstaw PHP. Później jeszcze MySQL i JavaScript i już można było coś konkretniejszego zrobić. W 2007 roku wystartowałem z własną działalnością gospodarczą, oczywiście zajmowałem się freelancingiem w programowaniu. Później doszło jeszcze administrowanie serwerami na Linuchach i Windzie oraz sklep internetowy. Aktualnie pracuję w firmie, która zajmuje się tworzeniem aplikacji webowych dla klientów z całej Europy.

                                       Krzysztof Suchecki

                                       Programista

                                       Absolwent Informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiweicza w Poznaniu, specjalność algorytmika i inżynieria oprogramowania. Najbardziej interesuje mnie programowanie na urządzenia mobilne, w szczególności na Androida oraz systemy baz danych, takie jak np. SQLite, MSSQL, MySQL, PostgreSQL. Moje zainteresowania nie ograniczają się tylko do programowania. Intensywnie uczę się języka angielskiego, który jest niebywale przydatny w “moim fachu”. Ponad to hobbystycznie interesuję się psychologią. Staram się regularnie uprawiać jogging.

                                         Janusz Kukulski

                                         Programista

                                         Absolwent mechatroniki na Uniwersytecie Rzeszowiskim. Wcześniej kształciłem się jako Technik Elektronik o specjalizacji automatyka przemysłowa. A w wolnym czasie: Interesuje się Elektroniką, Robotyką, Urządzeniami GSM telefony jak i boxy do nich. Działam w kole naukowym „ROBO” działającym przy Politechnice Rzeszowskiej. Wieczorami zajmuję się systemami CMS głównie e107. Można pogadać ze mną o wszystkim, jestem otwarty na wszelakiego rodzaju akcje. Lubię sport, sztuki walki, muzykę – każdej po trochu. Interesuję się też Marketingiem Sieciowym.

                                           Rafał Garczarek

                                           Administrator sieci i systemów

                                           Jestem absolwentem Elektroniki i Telekomunikacji na Politechnice Poznańskiej oraz Szkoły Podchorążych Rezerwy w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu. Będąc młodym inżynierem odkryłem, że urządzenia komputerowe działają lepiej w mojej obecności więc zamiast zajmować się polami komutacyjnymi nieblokowalnymi w wąskim sensie zająłem się byciem SysAdminem. Ponieważ jako SysAdmin lubię porządek a nie lubię nieporządku zająłem się również bezpieczeństwem informacji. Interesuje mnie słowo, nie tylko bitowe, dlatego w wolnym czasie pochłaniam fantastykę w formie dowolnej, historię głównie w formie literatury oraz kabaret, po prostu kabaret.

                                             Rafał Rogoda

                                             Programista

                                             Od zawsze programowanie – teraz AGH . Znajomość C# , ASP.NET MVC , WCF , WPF , Windows Forms, Entity Framework , Ninject, HTML5 , CSS3 , JavaScript , C++ , Java , Android , MS-SQL , Visual Studio , GIT , TFS , Wzorce projektowe, Windows, Linux, Pascal , VBS , MS Office. Jak znajduje wolny czas to Ekonomia , E-biznes , Inwestowanie na giełdzie.

                                              Pomoc administracyjna

                                               Aneta Fałkowska

                                               Pomoc administracyjna

                                               Ukończyłam Administrację na Wydziale Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a także studia podyplomowe o kierunku wycena nieruchomościami oraz pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Interesuję się psychologią i relacjami międzyludzkimi. Rola matki trójki dzieci odkryła we mnie pokłady cierpliwości, kreatywności, zdolności organizacyjne a także umiejętność racjonalnego działania w chwilach kryzysowych. Spełniam się pomagając innym. W wolnej chwili czytam książki, literaturę psychologiczną, uprawiam sport, spotykam się z przyjaciółmi.

                                               Moje motto: mam czas na to na co chcę mieć czas.

                                                Współpracowali

                                                 Anna Wolska

                                                 Dziennikarz – tłumacz języka hiszpanskiego

                                                 Jestem absolwentką Dziennikarstwa i Komunikacji społecznej, oraz specjalistą ds języka hiszpańskiego. Ukończyłam Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną, oraz w roku 2009 uzyskałam certyfikat znajomości języka hiszpańskiego wydany prze największy Uniwersytet Ameryki Łacińskiej w Meksyku (Universidad Autónoma Metropolitana. Moje zainteresowania krązą wokół krajów Ameryki Łacińskiej przede wszystkim ich historii i kultury Mieszkałam 5 lat w Meksyku Jezyk hiszpański to moja największa pasja.

                                                   Elżbieta Szymańczuk

                                                   Dziennikarka – tłumacz języka włoskiego

                                                   Jestem absolwentką politologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Część moich studiów spędziłam we Włoszech, głównie na Sycylii, gdzie przez pewien okres studiowałam, odbywałam praktyki i pracowałam. Tam też narodziło się moje zainteresowanie językiem włoskim. Moją pasją jest polityka, a szczególnie moja uwaga skierowana jest na kraje latynoamerykańskie, nowe ruchy polityczne i społeczne rozwijające się na tym fascynującym, ale wciąż niespokojnym kontynencie.

                                                     Daniel Lula

                                                     Administrator Web portalu

                                                     Informatyk-nasz mistrz komputera – twórca Web-owy portalu e-magnes. Absolwent Politechniki Koszalińskiej i Łódzkiej studia doktoranckie . Posiada umiejętności operowania bazami danych ,systemami i programami komputerowymi, które wykorzystuje na co dzień w swojej pracy. Lubi podejmować się nowych wyzwań . Ambitny , konsekwentny i samodzielny.

                                                       Natalia Czajka

                                                       Pomoc administracyjna

                                                       Pełna kontrastów absolwentka bezpieczeństwa narodowego, która zamiast twardo stąpać po ziemi, nosi głowę wysoko w chmurach. Punktualna i dobrze zorganizowana. Chcąc zapomnieć o codziennych stresach zakłada buty i biegnie przed siebie, ćwiczy lub zaczytuje się w literaturze. Uwielbia podróżować i utrwalać miłe wspomnienia na zdjęciach. Przez większość czasu chodzi uśmiechnięta. Zawsze porozmawia, wysłucha, pomoże osobie, która tego potrzebuje.

                                                       • Miejsce: Poznań

                                                        Norbert Kazimierczak

                                                        Programista

                                                        Jeśli chodzi o informatykę to przez czas nauki w technikum zdążyłem zrazić się chyba do wszystkich jej gałęzi. Z wyjątkiem grafiki komputerowej, która (ośmielę się stwierdzić) w wykonaniu mistrzów, których szczerze podziwiam, może aspirować do miana Sztuki. Tak więc od jakiegoś czasu staram się powoli zgłębiać jej arkana, chociaż efekty póki co mnie nie zadowalają. Poza grafiką interesuję się literaturą, czasem filmem, żonglerką czy akwarystyką. Lubię dobrą kawę, cytaty w łacinie i bywam niewiarygodnie leniwy.

                                                          Tomasz Olczak

                                                          Tłumacz języka angielskiego oraz niemieckiego - dziennikarz

                                                          Świeżo upieczony absolwent lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Językami obcymi zacząłem się interesować od czasów liceum i wtedy podjąłem decyzję o studiach językowych i zostaniu tłumaczem. W wolnym czasie lubię poczytać artykuły z prasy popularnonaukowej. Interesuję się zagadnieniami z dziedziny psychologii, biologii oraz medycyny. Lubię podejmować nowe wyzwania, które powalają nie tylko na rozwój umiejętności językowych, ale także na poszerzenie wiedzy.

                                                          • Miejsce: Warszawa

                                                           Beata Kapelanczyk

                                                           Tłumacz języka niemieckiego - dziennikarka

                                                           Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu. Interesuję się językoznawstwem, psycholingwistyką oraz pozyskiwaniem języka. Pracuję hobbistycznie jako lektor języka niemieckiego, na co dzień zajmuję się procesami rekrutacyjnymi i tłumaczeniami. Popołudnia spędzam na świeżym powietrzu. Jestem miłośnikiem natury. Marzę o podróży na Kubę i do Nowej Zelandii, dlatego też dużą część wolnego czasu poświęcam na naukę języków obcych. Lubię jazdę na rowerze i grę w kalambury

                                                             Oleh Lychak

                                                             Tłumacz wiadomości ze stron rosyjsko-ukraińsko językowych - dziennikarz

                                                             Absolwentka Wydziału Romanistyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Finansów i Biznesu w Warszawie, stypendystka Université Charles-de-Gaulle w Lille, pracuje jako tłumacz języka francuskiego w internetowym biurze tłumaczeń oraz jako specjalista ds. kontaktów z klientami państw francuskojęzycznych w międzynarodowej firmie. Przez rok zdobywała doświadczenie w Strasburgu. Interesuje się problematyką społeczno-ekonomiczną współczesnej Francji, a także zagadnieniami politycznymi i kulturalnymi obszaru języka francuskiego. Jako absolwentka szkoły muzycznej wolny czas poświęca muzyce i grze na pianinie.

                                                               Malarska

                                                               Tłumacz

                                                               Absolwentka pedagogiki resocjalizacyjnej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pasjonatka psychologii, terapii poznawczo-behawioralnej i arteterapii. Miłośniczka kotów. Zapalona czytelniczka literatury wszelakiej – od klasyki literatury światowej po rodzimą prozę fantasty. W wolnych chwilach graczka – w gry komputerowe lub planszowe. Wieczna marzycielka – w planach zwiedzenie Skandynawii i otworzenie kiedyś własnej kawiarni. Ambitna, uparta, zorientowana na cel. Ale razem empatyczna, ciepła i otwarta na ludzi. Nie ma rzeczy niemożliwych – są tylko takie, które zajmują więcej czasu do osiągnięcia.

                                                                 Daria Kondratova

                                                                 Tłumacz języka rosyjskiego

                                                                 Absolwentka Filologii rosyjskiej Uniwersytetu w Moskwie i Politologii na Uniwersytetecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Interesuję się polityką oraz problemami społecznymi jakie obecnie występują. Pragnie , aby odnowiły się dobre stosunki oraz współpraca pomiędzy Polską a Rosją, ponieważ są to dwa Państwa z wielką historią, a także stary sąsiedzi, którzy mogą wiele zyskać na wzajemnej współpracy.

                                                                   Izabela Jasińska

                                                                   Tłumaczka języka rosyjskiego

                                                                   Rusycystka. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Każdy dzień spędzony w Rosji, przekonywał mnie na nowo, że to nie kraj, a stan umysłu. Choć wiele znanych mi wcześniej stereotypów, które składały się na moje wyobrażenie o tym kraju legło w gruzach i nie spotkałam tam ani jednego niedźwiedzia grającego na bałałajce, Rosja nie tylko nie utraciła mojego zainteresowania, ale jeszcze bardziej mnie zaintrygowała. Mojego zapału do nauki języka oraz poznawania wszystkiego co rosyjskie nie zdołałby ostudzić nawet dłuższy brak ciepłej wody w akademiku.
                                                                   Jak powiedział Ludwig Wittgenstein: „Granice mojego języka są granicami mojego świata”. Moim marzeniem jest każdego dnia te granice rozszerzać.

                                                                    Adrian Jarzębski

                                                                    Wsparcie programistyczne

                                                                    Technik informatyk. Skończyłem Technikum w Zespole Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu. Od podstawówki „dziubałem” coś w komputerach, interesowałem się standardową wymianą podzespołów, instalacją systemów itp, dlatego również wybrałem informatykę jako profil w szkole średniej. Od mniej więcej 3 lat moje zainteresowania podążyły w kierunku projektowania stron internetowych. Języki w których piszę to najczęściej HTML/CSS, JavaScript oraz jQuery, rzadziej PHP. Po za informatyką gram zawodowo w piłkę nożna w klubie WKS Witaszyce oraz ogólnie rzecz biorąc wszędzie gdzie się da. Lubię równie zrelaksować się przy jakiejś książce S. Kinga lub dobry filmie.

                                                                    • Miejsce: Przybysław
                                                                    • Strona www: Link

                                                                    Brak możliwości komentowania