„Głos Wschodu”

„Głos Wschodu” to nazwa najnowszego projektu Fundacji na Rzecz Promocji i Rozwoju ” Głos Młodych” oraz towarzyszący mu portal internetowy www.gloswschodu.org, który w chwili obecnej jest ciągle rozbudowywany.

Głównym celem przedsięwzięcia jest zacieśnienie współpracy z takimi państwami jak:

• Armenia,
  • Azerbejdżan,
  • Białoruś,
  • Gruzja,
  • Mołdawia,
  • Turkmenistan,
  • Rosja
  • Ukraina,
  • Tadżykistan,
  • Kazachstan,
  • Uzbekistan,
  • Mongolia,

poprzez przekazywanie wiedzy i doświadczeń w konkretnych dziedzinach, a szczególnie: polityki, gospodarki, kultury, nauki, turystyki, biznesu.

Kolejnym ważnym celem jest szerzenie idei społeczeństwa obywatelskiego  oraz rozwijanie międzynarodowego partnerstwa i dialogu młodych ludzi…

Projekt „Głos Wschodu” na tym etapie – jest projektem społecznym, całkowicie finansowanym przez założyciela fundacji Józefa Protasewicza.

Szukamy wsparcia finansowego tego projektu.