RZECZNIK FUNDACJI

Cała Polska

Obowiązki:

• opracowywanie i wdrażanie działań PR
  • promocja podopiecznych Fundacji
  • pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów ze sponsorami, partnerami oraz donatorami
  • współpraca z mediami, władzami lokalnymi, organizacjami
  • kreowanie wizerunku Fundacji, reprezentowanie Fundacji
  • działania z obszaru Internet PR
  • organizowanie eventów, konferencji prasowych, targów

Wymagania:

• wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów , preferowane kierunki: zarządzanie i marketing, komunikacja społeczna, public relations i pokrewne
  • doświadczenie w pracy w organizacjach non-profit
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z public relations
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość języka angielskiego (bardzo dobra w mowie i piśmie)

Oferujemy:

• praktyki uczelniane/praktyki w celu zdobycia doświadczenia/wolontariaty
  • realizując praktyki uczelniane uwzględniamy programy edukacyjne poszczególnych uczelni zawarte w regulaminach praktyk. Wystawiamy stosowne dokumenty . Najlepsi otrzymują referencje i rekomendacje wraz z dokładnym opisem swoich osiągnięć i umiejętności.
  • ideą przedsięwzięcia jest umożliwienie wykorzystania posiadanej wiedzy w celu jej praktycznego wykorzystania. Zdobycie doświadczenia będącego przepustka do przyszłej kariery i osiągnięcia zaplanowanych celów.
  • możliwość rozwoju zawodowego i praca w młodym dynamicznym zespole
  • możliwość udziału w ciekawych projektach

Czekamy na Twój list, który przedstawi nam Ciebie jako osobę kreatywną, energiczną oraz z inicjatywą! Zaprezentuj nam swoje osiągnięcia i pokaż co możesz wnieść do Fundacji!
W swoim liście motywacyjnym przedstaw pomysły rozwoju fundacji i propozycje realizacji obowiązków. Opisz swoje doświadczenia i dodatkowe zainteresowania.
List motywacyjny/ autorski/ wraz z CV prześlij na adres rekrutacjaglosmlodych@gmail.com, podając w tytule maila nazwę stanowiska na jakie aplikujesz.
Po otrzymaniu listu skontaktujemy się w celu ustalenia spotkania i omówienia szczegółów współpracy.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”.